13 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Ideal ve hedeflerinizi hayata geçirmek için Merkür'in Yay Burcuna geçişiyle  adım atabilirsiniz. Uluslararası projeler, eğitim, yazılı medya hayalleri hayat bulabilir. Uzak seyahatler planlayabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Ailenizle ortak gelirler, gelir dışı kaynaklar, sigorta ve miras vb finansal getirileri gözden geçirebilirsiniz. Merkür'in Yay Burcuna geçişiyle finansal olarak daha özgür olma arzusu ağır basacak.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)             
Ikili ilişkilerde yeniliklere ve gelişmelere açık olacağınız bir dönem başlıyor. Yay Burcu dönemi ile birlikte ilişkinizi ön plana çıkabilir; uluslararası ortaklıklar konusunda olumlu adımlar atabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İş yeriniz, günlük rutininiz, sağlığınız ile ilgili konularda Merkür Yay Burcu geçişi ile birlikte yeni adımlar atabilirsiniz. Sağlığınız ve arzuladığınız spor ve diyet planı için harekete geçebilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Yeni bir aşk, yeni bir heyecan, yeni bir macera sizi bekliyor. Merkür'in Yay Burcu geçişi Romantizmin doruklarına çıkabilirsiniz. Hayatın tadını çıkarmak, eğlenmek için harika bir ay sizi bekliyor.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Evinizde yeni bir dekorasyon, değişiklik, bir dokunuş için çalışmalara başlayabilirsiniz. Merkür'in Yay Burcu geçişi ile arkadaş ve ailenizle kutlamalara hazırlanabilirsiniz. Neşeli davetler verebilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sevdiğinizle birlikte görmeyi arzu ettiğiniz mekanlara kısa seyahatler düzenleyeceğiniz bir ay olabilir. Merkür Yay Burcu geçişi ike size taze enerji verecek. Neşeli kaçamaklara hazır olun.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Merkür'in Yay Burcuna geçişiyle gelirlerinizde yeni gelişmeler kaydedebilirsiniz. Müşterileriniz ya da patronunuzla yeni ürünler hakkında görüşmeniz uygun olur. Gelecek yıl maaşınızı da görüşebilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Hedefleriniz, hayattaki duruşunuza odaklanmak ve geliştirmek için önümüzdeki bir ayı değerlendirebilirsiniz. Merkür'in Yay Burcuna geçişi Arzu ettiğiniz noktaya varmak için fırsatı yakalayabilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kendinize bir mola vermek için harika bir ay sizi bekliyor. Merkür Yay Burcu geçişi ile birlikte kendinize vakit ayırmak, bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirmek neşenizi yerine getirecek.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sosyal hayatınızda Merkür Yay Burcu geçişi adeta ateşleme etkisi yaratacak. Fırsatları değerlendirerek organizasyonlara katılmalı ve bağlantılar kurmalısınız. Bu bağlantılar size şans getirecek.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Merkür'in Yay Burcuna girişi  ile birlikte kariyerinizde yeni adımlar atma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yapacağınız sunum,  yeni bağlantılar, katılacağınız organizasyonlar bu ay size yeni kapılar açacak.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem