13 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Ideal ve hedeflerinizi hayata geçirmek için Merkür'in Yay Burcuna geçişiyle  adım atabilirsiniz. Uluslararası projeler, eğitim, yazılı medya hayalleri hayat bulabilir. Uzak seyahatler planlayabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Ailenizle ortak gelirler, gelir dışı kaynaklar, sigorta ve miras vb finansal getirileri gözden geçirebilirsiniz. Merkür'in Yay Burcuna geçişiyle finansal olarak daha özgür olma arzusu ağır basacak.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)             
Ikili ilişkilerde yeniliklere ve gelişmelere açık olacağınız bir dönem başlıyor. Yay Burcu dönemi ile birlikte ilişkinizi ön plana çıkabilir; uluslararası ortaklıklar konusunda olumlu adımlar atabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İş yeriniz, günlük rutininiz, sağlığınız ile ilgili konularda Merkür Yay Burcu geçişi ile birlikte yeni adımlar atabilirsiniz. Sağlığınız ve arzuladığınız spor ve diyet planı için harekete geçebilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Yeni bir aşk, yeni bir heyecan, yeni bir macera sizi bekliyor. Merkür'in Yay Burcu geçişi Romantizmin doruklarına çıkabilirsiniz. Hayatın tadını çıkarmak, eğlenmek için harika bir ay sizi bekliyor.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Evinizde yeni bir dekorasyon, değişiklik, bir dokunuş için çalışmalara başlayabilirsiniz. Merkür'in Yay Burcu geçişi ile arkadaş ve ailenizle kutlamalara hazırlanabilirsiniz. Neşeli davetler verebilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sevdiğinizle birlikte görmeyi arzu ettiğiniz mekanlara kısa seyahatler düzenleyeceğiniz bir ay olabilir. Merkür Yay Burcu geçişi ike size taze enerji verecek. Neşeli kaçamaklara hazır olun.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Merkür'in Yay Burcuna geçişiyle gelirlerinizde yeni gelişmeler kaydedebilirsiniz. Müşterileriniz ya da patronunuzla yeni ürünler hakkında görüşmeniz uygun olur. Gelecek yıl maaşınızı da görüşebilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Hedefleriniz, hayattaki duruşunuza odaklanmak ve geliştirmek için önümüzdeki bir ayı değerlendirebilirsiniz. Merkür'in Yay Burcuna geçişi Arzu ettiğiniz noktaya varmak için fırsatı yakalayabilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kendinize bir mola vermek için harika bir ay sizi bekliyor. Merkür Yay Burcu geçişi ile birlikte kendinize vakit ayırmak, bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirmek neşenizi yerine getirecek.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sosyal hayatınızda Merkür Yay Burcu geçişi adeta ateşleme etkisi yaratacak. Fırsatları değerlendirerek organizasyonlara katılmalı ve bağlantılar kurmalısınız. Bu bağlantılar size şans getirecek.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Merkür'in Yay Burcuna girişi  ile birlikte kariyerinizde yeni adımlar atma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yapacağınız sunum,  yeni bağlantılar, katılacağınız organizasyonlar bu ay size yeni kapılar açacak.