14 Kasım Günlük Burç Yorumları


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Boğa Burcunda gerçekleşen Dolunay gelirleriniz ile ilgili hayallerinizi gerçekleştirmeniz için somut adımlar atmanıza olanak sağlayabilir. İkili ilişkilerde istekleri iyi dengelemek gerekiyor.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Burcunuzda gerçekleşen Dolunay kendi hedeflerinizi, isteklerinizi, sizi mutlu eden şeyleri hayatınıza katmak için harekete geçmenize destek verecek. Arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Bugün Boğa Dolunay’ı ile üzerinde çalıştığınız yaratıcı projeyi hayata geçirebilirsiniz. İş yerinizde projenizin tanıtmanız maddi destek almanızı sağlayabilir. Yanlış anlaşılmalara dikkat.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Boğa Burcunda gerçekleşen Dolunay ile sosyal organizasyonlarda arzu ettiğiniz göreve ulaşabilirsiniz. Hayatınızda istediklerinize, ideallerinize ulaşmak için somut adımlar atabilirsiniz. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kariyerinizde attığınız tohumların meyvelerini topluyorsunuz. Boğa Burcunda gerçekleşen Dolunay hem işinizde hem aile içinde ortak gelirler ve gelir dışı kaynaklar ile ilgili yatırım fırsatı yakalayabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Boğa Burcunda gerçekleşen Dolunay hukuki, akademik ya da uluslararası konularda somut adımlar atmanıza olanak sağlayabilir. Ortak veya eşinizin manevi desteğini hissedeceksiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün gerçekleşen Boğa Burcu Dolunayı ile gelir dışı kaynaklarınız ya da yatırımlarınız ile ilgili başlattığınız işleri tamamlayabilirsiniz. İş yerinizde finansal konularda belirsizlikler olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Boğa Burcu Dolunayı ile ikili ilişkilerinizde geleceğe yönelik somut adımlar atabilirsiniz. Romantik ilişkinizi evliliğe ya da bir hobiyi işe dönüştürmek için ortak bulmak söz konusu olabilir.


Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün Boğa Dolunayı ile iş yerinizde çalıştığınız bir projeyi tamamlama ya da somut bir işe başlayabilirsiniz. Aile ya da eviniz ile ilgili belirsizlik; yapmanız gereken fedakarlıklar olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Hayatın tadını çıkarmak için kendinize kısa bir seyahat, bir ruhsal gelişim eğitimi planlayabilirsiniz. Bugün Boğa Dolunay’ı ile çocuk sahibi olmak isteyenler güzel bir haber alabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Boğa Dolunay’ı ile eviniz ya da aileniz ile ilgili geleceğe yönelik somut adımlar atabilirsiniz. Bu yeni bir ev ya da aileye yeni bir birey katılması olabilir. Maddi fedakarlıklar gündeme gelecek.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bu dönemde yazmak, yayınlamak vb somut adımlar için Boğa Dolunay’ı size destek olacak. Gelişiminize destek olacak eğitimler ya da seyahatlere çıkabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem