2 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün kendinizi neşeli, olumlu, iyimser hissedebilirsiniz. Öğle saatlerinde bu ruh hali biraz abartılı olabilir. Önemli yeni bir girişimden uzak durmalısınız. Akademik, hukuki işler tamamlanabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Gelir dışı kaynaklarınız, ortak gelirler, sigorta, kredi vb konular gündemde olacak. Öğle saatlerinde aşırı risk almaya meyilli olabilirsiniz. Elinizdeki işleri toparlamanız faydalı olacaktır.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Eşiniz ya da ortağınızla neşeli, iyimser, ileri görüşlü olabilirsiniz. Öğleye doğru abartılı özgürlük istekleri doğabilir. Birlikte spor yapmak, geleceğe yönelik plan ve hayaller paylaşılabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün iş ile ilgili seyahatler, uluslararası ya da hukuki konular gündemde olabilir. Öğle saatlerinde rutinden çıkma ve özgür hareket etme arzunuz yüksek olabilir. Sağlık kontrolü yapılabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Yaratıcılık, aşk, çocuklar söz konusu olunca Iyimser ve idealist olabilirsiniz. Gün ortasında borsa vb Risk almaya yatkın olacaksınız. Sportif ve adrenalin içeren aktiviteler keyif verecek.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Evinizde özgürlük istediğiniz bir gün olabilir. Ailenize karşı bu duygularınızı öğle saatlerinde abartılı bir şekilde aktarabilirsiniz. arkadaşlarınızla evde eğlenceli bir program yapmak isteyebilirsiniz. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün yakın çevrenizle eğlenceli bir kısa seyahate, maceraya atılmak isteyebilirsiniz. Yeni bir şeyler öğrenme isteğiniz yüksek olacak. Yeni bir sözleşme, anlaşmadan ziyade işlerinizi tamamlamalısınız. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün gelirleriniz ve diğer finansal konularda daha özgür, daha idealist ve risk almaya meyilli olabilirsiniz. Özellikle öğle saatlerinde aşırı harcamalar ve risk almamaya dikkat etmelisiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kendinizi geliştirmek, yeni bilgiler öğrenmek, yeni kültürler tanımak, özgür hissetmek arzusundasınız. Gün ortasında kariyeriniz ile ilgili konularda kışkırtmalara gelmemeye dikkat etmelisiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kendi içinizde idealleriniz ve vizyonunuzu hayata geçirmek için plan, program yapabilirsiniz. Hoşgörülü ve fedakar olabilirsiniz. İnançlarınıza yönelmek, dua, meditasyon vb iyi gelebilir. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Gün boyunca benzer hayat felsefelerini paylaştığınız kişilerle bir arada olmak kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir. Umutlarınız ve isteklerinizde aşırı idealist davranabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kariyeriniz ile ilgili dışa dönük ve iyimser bir gün olacak. İdealist yapınız öğle saatlerinde aşırılara kaçabilir. İşiniz ile ilgili biraz daha fazla özgürlük ve adrenalin isteyebilirsiniz.