3 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün kariyeriniz ile ilgili beklediğiniz finansal onayları alabilirsiniz. İşinizde bir girişim, yatırım ya da stratejik yeni bir proje fikri hayatınızda büyük değişim, dönüşüm getirebilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İdealinizdeki eş ya da ortak karşınıza çıkabilir. Hayat felsefenizi paylaşabilecek, uluslararası atılım fırsatları yaratacak bir birliktelik olabilir. İletişim en kuvvetli ortak nokta olacak.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sağlık kontrolleri, yeni bir diyet ya da spor programı ile ilgili kendinizi dönüştürmek için para harcamanız söz konusu olabilir. Bir iş fikrini yatırım onayı için otorite figürüne sunabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Eşinizle çocuklar ve hayatın tadını çıkarmak hakkındaki fikirlerinizi rahatlıkla paylaşarak ilişkinizi güçlendirebileceğiniz bir gün olacak. Ortağınızla yeni, yaratıcı bir fikri paylaşabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Günlük rutininizi ve çalışma düzeninizi değiştirmek için fikrilerinizi hayata geçirebilirsiniz. Evde çalışmak ya da evinizde detaylı temizlik yapmak, renovasyon çalışması başlatmak olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Yaratıcılığınızı ortaya koymak, zihninizden geçenleri aktarmak için güzel bir gün. Sevdiğinizi fikirlerinizle etkileyebilirsiniz. Çocuklarınızın eğitimi ile ilgili değişiklik kararı alınabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Evinizde köklü bir değişim için müteahhit, mimar vb. onay verebilirsiniz. Finansal araştırmanızı derinlemesine yaparak, harekete geçmenin tam zamanı. Çok etkileyici parçalar alabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün topluluklarla paylaştığınız fikir, bilgiler geniş alanlara yayılabilir. Bir topluluk önünde anlatmak istediğiniz konuları ele almak kolay gelebilir. Sosyal medya ve medyayı kullanabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Gelirleriniz ve sahip olduğunuz tüm değerleriniz ile ilgili sezgilerinizin kuvvetli olacağı bir gün olacak. Yaratıcılığınız, tutkuyla bağlı olduğunuz fikirlerinizin paraya dönüşmesi sizin elinizde.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sosyal organizasyonlarda ve arkadaş çevrenizde fikirlerinizle liderliği ele alacaksınız. Ağzınızdan dökülen her kelime ağırlığıyla etkileyici ve ikna edici olacak. Tutkunuzu doğru yönlendirin.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyeriniz ile ilgili sırları ve gizli bilgileri ortaya çıkarmaya yardım edecek güçlü biri ile elele verebilirsiniz. Yaratıcılığınızı ve sezgilerinizi bir arada kullanarak başarıya adım atabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sosyal çevrenizden güçlü birinin ideallerinizi desteklemesi ile kuvvetli adımlar atabilirsiniz. Bekarsanız arkadaşlarınızla çıkacağınızı bir seyahatte sizi çok etkileyen biri ile tanışabilirsiniz.