3 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün kariyeriniz ile ilgili beklediğiniz finansal onayları alabilirsiniz. İşinizde bir girişim, yatırım ya da stratejik yeni bir proje fikri hayatınızda büyük değişim, dönüşüm getirebilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İdealinizdeki eş ya da ortak karşınıza çıkabilir. Hayat felsefenizi paylaşabilecek, uluslararası atılım fırsatları yaratacak bir birliktelik olabilir. İletişim en kuvvetli ortak nokta olacak.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sağlık kontrolleri, yeni bir diyet ya da spor programı ile ilgili kendinizi dönüştürmek için para harcamanız söz konusu olabilir. Bir iş fikrini yatırım onayı için otorite figürüne sunabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Eşinizle çocuklar ve hayatın tadını çıkarmak hakkındaki fikirlerinizi rahatlıkla paylaşarak ilişkinizi güçlendirebileceğiniz bir gün olacak. Ortağınızla yeni, yaratıcı bir fikri paylaşabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Günlük rutininizi ve çalışma düzeninizi değiştirmek için fikrilerinizi hayata geçirebilirsiniz. Evde çalışmak ya da evinizde detaylı temizlik yapmak, renovasyon çalışması başlatmak olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Yaratıcılığınızı ortaya koymak, zihninizden geçenleri aktarmak için güzel bir gün. Sevdiğinizi fikirlerinizle etkileyebilirsiniz. Çocuklarınızın eğitimi ile ilgili değişiklik kararı alınabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Evinizde köklü bir değişim için müteahhit, mimar vb. onay verebilirsiniz. Finansal araştırmanızı derinlemesine yaparak, harekete geçmenin tam zamanı. Çok etkileyici parçalar alabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün topluluklarla paylaştığınız fikir, bilgiler geniş alanlara yayılabilir. Bir topluluk önünde anlatmak istediğiniz konuları ele almak kolay gelebilir. Sosyal medya ve medyayı kullanabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Gelirleriniz ve sahip olduğunuz tüm değerleriniz ile ilgili sezgilerinizin kuvvetli olacağı bir gün olacak. Yaratıcılığınız, tutkuyla bağlı olduğunuz fikirlerinizin paraya dönüşmesi sizin elinizde.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sosyal organizasyonlarda ve arkadaş çevrenizde fikirlerinizle liderliği ele alacaksınız. Ağzınızdan dökülen her kelime ağırlığıyla etkileyici ve ikna edici olacak. Tutkunuzu doğru yönlendirin.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyeriniz ile ilgili sırları ve gizli bilgileri ortaya çıkarmaya yardım edecek güçlü biri ile elele verebilirsiniz. Yaratıcılığınızı ve sezgilerinizi bir arada kullanarak başarıya adım atabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sosyal çevrenizden güçlü birinin ideallerinizi desteklemesi ile kuvvetli adımlar atabilirsiniz. Bekarsanız arkadaşlarınızla çıkacağınızı bir seyahatte sizi çok etkileyen biri ile tanışabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova