7 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kariyeriniz ile ilgili stratejik adımlar atma arzusunda olacağınız bir gün. Öğleden sonradan itibaren işinizi geliştirmek için fırsatlar yakalayabilir; finansal destek bulabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Hukuki ve akademik konularda otorite figürleri ile gerginlikten kaçınmanız gereken bir sabah olacak. Gelişiminiz için uzak bir seyahat planı için öğleden sonrayı değerlendirebilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili sabah saatlerinde radikal kararlar almaktan çekinmelisiniz. Öğleden itibaren Aile desteği alabilir ya da emlak vb yatırımlar için stratejik adım atabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Ortaklıklar ile ilgili dikkatli olmanız gereken bir sabah. Günün ikinci yarısında stratejik sözleşmeler ya da gelişime yönelik eğitimler söz konusu olabilir. Aile ile keyifli bir akşam geçirilebilir.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İşiniz ile ilgili finansal kararlar almak için sabahtan ziyade öğleden sonrayı değerlendirmeniz faydalı olacaktır. Akşama doğru Ailenizden bir erkeğin desteği ile rahat hareket edebilirsiniz. 
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sabah saatlerinde maddi riskler almaktan kaçınmanız faydalı olabilir. Öğleye doğru yaratıcılığınızı ortaya koymak ve projelerinizi geliştirmek için güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. 
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Haftaya başlarken aile büyükleri ile çatışmalardan kaçınmanız gerekebilir. Öğleden itibaren Aile ve evinizle ilgili işlerinizi daha rahat halledebilirsiniz. Akşam maddi olarak destek alabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Seyahat ve önemli sözleşmelerde  sabah dikkatli olmalısınız. Öğleden sonra sosyal çevrenizden destek alabilirsiniz. Gün sonuna doğru kendinize güvenerek adım atabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bu sabah radikal maddi kararlar almaktan çekinmelisiniz. Kariyerinizde stratejik finansal plan ve program yapmak; onay almak için öğleden sonra oldukça uygun bir zaman olabilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bu sabah ilişkilerde yıkıcı olmaktan kaçınmalısınız. Öğleden sonra Eğitim, seyahat ya da uluslararası bir alanda stratejik adımlar atabilirsiniz. Sosyal çevrenizden güçlü biri destek verebilir  
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kendi kendinize çalışmak isteyeceğiniz bir sabah. Gelir dışı kaynaklarınızı arttırmak için öğleden sonra fikirlerinizi paylaşacağınız biri destek verebilir. Kariyerinizde bir otoriteden onay alabilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sabah çevrenizden güçlü birinin duygusal patlamalarına maruz kalabilirsiniz. Öğleden sonra eş ya da ortağınızın desteği ile rahat hareket edebilirsiniz. Yeni bağlantılar kurabilirsiniz.