Venüs & Pluto "Aşk, Tutku ve Tabular" -- Merkür & Pluto "Tatlı Dil Yılanı Deliğinden Çıkarır"28 Ekim sabaha karşı Venüs nam-ı diğer aşk, ilişkiler, para, keyif, sanat, zerafet ve güzellikleri temsil eden gezegen ile güç, otorite, tabular, kökten yıkım, takıntılar, zorlamalar temsil eden Pluto zorlu bir etkileşimde olacak. Aynı zamanda iletişim, zihin, konuşma, yazma, mantık, ticaret, eğitimi ile ilgili Merkür ile de olumlu etkileşimde olacak. =>>>>

Bugün, yani 27 Ekim cuma günü, elinizdeki işleri tamamlayıp; özellikle kariyer ile ilgili ikili ilişkilerinizde zorlayıcı durumlardan kaçınmanız faydalı olacaktır. Yeni bir şeye başlamak sonuç vermeyebilir. Özellikle maddi konuları toparlamak için verimli bir gün. Akılcı çözümler ile güçlü kişilerden destek alabilirsiniz. 

Ay'ın Kova Burcunda seyredeceği hafta sonu boyunca arkadaşlarla "light" programlar keyif verebilir. Takıntılı düşünceler, ilişkilerde zorbalığa varan zorlayıcı davranışlar, ilişki krizleri, güzellik, para ve güç için obsesif davranışlar zorlayıcı olacaktır. Korku ile kalkan zarar ile oturur. Akılcı davranışların kazanacağı bir hafta sonu bizi bekliyor. Sevginizi, tutkunuzu geri dönülmez yollara sürüklemeyin! 

Aşkla, 

Ayşegül

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova