Venüs Akrep Burcunda

Tutku, Aşk, İhtiras ve Intikam üstüne..

Bugün itibariyle Venüs, ilişkiler-aşk-para-bereket, Akrep burcuna geçiyor! 1 Aralık'a kadar tutkunun ve şehvetin temsilcisi Akrep burcunda kalacak.

Venüs'ün hangi burçta olduğu hayatımızda hangi alanlarda bereketin artabileceği ya da ilişkilerimizin olumlu etkilenecegi/ bağlantılarımızın artacağı, hayatımıza sanat-moda-lüks konusunda dokunuşlar yapabileceğimiz konusunda ipucu verir.

Ancak: =》 Venüs Akrep Burcunda zararli durumdadır... yani iyi yanlarını pek gösteremez.. neden derseniz; bi düşünün şimdi, hayatınız keyif üzerine kurulu, arkadaşlar, aşklar, lüks, sanat, yaratıcılık, vb ve size diyorlar ki git bir süre şüpheci, karanlık, risk almaya meyilli, kıskanç, ihtirasli ama obsesif biri ile yaşa... Tabii ki her anı kötü olmayacak ama bir Terazi burcunda olduğu gibi aşklardan, hoş yeni ilişkilerden bahsetmek de zor olacak..

Bu dönemde aşk ve cinsellikle tutku arttığı gibi takıntılar, korkular, obsesif davranışlar da artacaktır.🍒🍒🍒 Karşılıklı ilişkilerde güç sahibi olmak için zorlama ve dayatmalar, intikam/entrika, kıskançlık ve öfke ortaya çıkabilir. 🔥🔥🔥❤❤❤ sevgi, aşk gibi duyguların tutku ile karıştırılması ve gizli saklı ilişkilerin başlaması da söz konusu olabilir. Cinsel çekim oldukça yüksek.

İşin maddi tarafına bakacak olursak>> ortaklıklar ile ilgili olumlu gelişmeler, ortak kazançlarda artislar, kredi-yatirimci vb ile tanışmalar söz konusu olabilir. Ancak para ilgili risk almak isteğimiz yükseleceği için zorlayıcı borçlara ya da yatırımlara girmek isteyebiliriz. Sanat ve lukse para yatırmak arzusu artacak; keyif için ortak paralardan harcamalara yönelmek söz konusu olacak.

Akrep ve yükselen akreplerin asm hayatında olduğu kadar günlük yaşantılarında da sosyallikleri artacaktır. Ayrıca sanata faaliyetlere katılmak ya da sanatçı kimliklerini verimli bir şekilde ortaya koymak için değerlendirilebilir.🎶🎷🎸🖍🖌

Ve tabii ki büyük iyicil Jüpiter ile küçük iyicil Venüs (büyük bereket ve küçük bereket gibi düşünün) 13 Kasım'da Akrep Burcunda buluşacaklar.😱 ve tabii ki bugün para ile ilgili onay istemek, almak, yatırımcı bulmak vs daha kolay olabilir ama dikkat dikkat okyanuslara açılabilirsiniz harcamada..

Fanteziler, hayal güçü, cinsellik derken akrep burcunda venüs en çok da bu konularda karanlıkta kalan şeylerin yeniden gözden geçirilmesi için bir fırsat gibi..

Tutkunuzun sevgi ve aşkınızı alevlendirmeye hizmet ettiği bir Venüs Akrep geçişi dilerim💋🍓🔥❤

♀️♀️♀️

Ayşegül 🌟
x

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova