1 Şubat Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
17 Şubat'a kadar Merkür’ün Kova Burcuna geçişi ile sosyal organizasyon, arkadaşlarla iletişim ön plana çıkıyor. Umut ve arzularınız için fikirler yürütebilirsiniz. Sabit fikirlerden uzak durmalısınız 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Kariyerinizde iletişim ve bilgi akışı hareketleniyor. Merkür’ün Kova Buruna girişi ile fikir paylaşımları ve iknaya çaba gösterebilirsiniz. 17 Şubat'a kadar kariyeriniz ile ilgili sosyal arenada ya da teknolojik projelerde ekiplerle çalışmak keyif verebilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Uluslararası, hukuki, akademik, medya ya da seyahat konuları Merkür’ün Kova Burcuna geçişi ile zihninizi kurcalamaya başlıyor. Hedeflerinizde daha idealist fikirlere yönelmenize sebep olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Merkür’ün Kova Burcuna girişi ile gelir dışı kaynaklar, ortak gelirler, sigorta, kredi, miras vb haber alabilirsiniz. 17 Şubat'a kadar teknolojik yatırımlar peşinde ya da finansman ile ilgili idealist olabilirsiniz. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Eşiniz, ortağınız ve tüm yakın ikili ilişkilerinizde iletişimin artacağı bir dönem başlıyor. Merkür’ün Kova Burcuna girişi ile 17 Şubat'a kadar özgürlük ve idealizm fikirleri ilişkilerde ön plana çıkabilir. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün Merkür Kova Burcuna geçerek iş ve günlük yaşantınızda iletişimi hareketlendiriyor. 17 Şubat'a kadar iş yerinizde ekiplerle yeni fikirler üzerinde çalışabilir; inovatif projelere katılabilirsiniz. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sevgiliniz ya da çocuklarla sıra dışı fikirleri paylaşabileceğiniz bir dönem başlıyor. Merkür’ün Kova Burcu girişi ile yaratıcı fikirlerinizi daha rahat ifade edebilir; yeni fikirler bulabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
17 Şubat'a kadar Merkür’ün Kova Burcuna geçişi ile aile içi iletişiminiz hareketleniyor. Evinizde arkadaşlarınızı ağırlayabilir; entellektüel paylaşımlarda bulunabilirsiniz. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Merkür'ün Kova Burcuna geçişi ile iletişim, eğitim, kısa seyahatlerin hareketliliği artıyor. Yeni bir online eğitime yazılabilir ya da teknolojik altyapılar hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün Merkür Kova Burcuna geçiş yaparak gelirleriniz ile ilgili konularda tutarlılık ve stabilite için arayışınızı arttıracak. Yeni fikirler ya da sözleşmeler ile 17 Şubat'a kadar kendinizi göstermek için çaba sarf edebilirsiniz. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Merkür’ün burcunuza geçişi ile idealler, hedefler, eğitim, seminer, ilişkilerde iletişim ön plana çıkıyor. Yeni eğitimler, bilgiler, hedefler ile sosyal paylaşımlar 17 Şubat'a kadar artacak. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
31 Ocak'ta Merkür’ün Kova Burcuna geçişi ile hayal gücünüz hareketlenmeye başlıyor. 17 Şubat' a kadar, kendi başınıza, yeni ve sıra dışı fikirleri öğrenmeye yönelebilirsiniz. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem