25 Ocak 2018 Burç Yorumları

Koç Burcu:
Kariyeriniz ile ilgili fikirlerinizi geliştirme ve finansal yatırım yapma zamanı. Hedeflerin ne kadar büyük olduğuna değil; nasıl ulaşabileceğinize bakın.

Boğa Burcu:

Eğitim, seyahat, yabancılar, yeni kültürler ve felsefeler canınız çekebilir. Merakınızı gidermek için uzaklara bakmayın; en yakınlarınızdan biri bu işte usta olabilir.

İkizler Burcu:

Günlük yaşantınızda değişiklik yapmak için kafanızdaki riskleri kağıda dökmenin tam zamanı. İşlerinizi, ekibinizi geliştirmek için yatırım yapmanız gerekebilir. Hedefinize odaklanın.

Yengeç Burcu:

Sevgilinizle hayatın tadını çıkarmak için  geleceğe yönelik planlarınızı ve hayallerinizi paylaşabilir; birbirinize söz verebilirsiniz. Eşinizle çocuklarınızın eğitimi ya da tatil planları konuşulabilir.

Aslan Burcu:

Günlük yaşantınızı daha düzenli hale getirmek için daha büyük bir ev ya da arsa almayı düşünebilirsiniz. Aile mülkleri ile ilgili akrabalarla görüşme olabilir. Evden çalışmak için fırsat yaratabilirsiniz.

Başak Burcu:

Sevgilinize açılmak için birlikte romantik-uzun bir hafta sonu kaçamağı düşünebilirsiniz. Çocuklar, hobiler, yeni eğitim ve seyahatler organize etmek için güzel bir gün olacak.

Terazi Burcu:

Yeni bir ev almak istiyorsanız tam zamanı olabilir. Kesenin ağzını açmak ve lükse yatırım yapmak istediğiniz kadar geleneksel ve sağlam objelere para harcamak isteyeceksiniz.

Akrep Burcu:

Fikirlerinizi anlatmak ya da yeni bir eğitime başlamak için harika bir zaman. Sahneye çıkın ve sazı elinize alın. Diğer taraftan sizi geliştirecek sözleşmelere imza atabilirsiniz.

Yay Burcu:

Bugün farkında olmadığınız ya da bilmediğiniz harcama ya da ödemelerle karşılaşabilirsiniz. Finansal kontrolleri iyi yapmakta fayda var.

Oğlak Burcu:

Sosyal çevrenizi genişletmek; fikirlerinizi farklı ortamlarda aktarmak istiyorsanız bugünü kaçırmayın. Kendinizi anlattıkça farklı kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Kova Burcu:

Kariyeriniz ile ilgili fikirlerinizi geliştirmek, yaratıcı projeler üzerinde çalışmak için harika bir gün. Ayrıca sosyal yardım kuruluşlarında yer almak isteyebilirsiniz.

Balık Burcu:

Sosyal çevreniz genişliyor. Akademisyenlerden, hukukçulara kadar bir çok alanda farklı kişilerle bir araya gelip fikirlerinizi aktarabilirsiniz.Ayşegül'ün Notu:


Her gün ayın hangi burçta olduğu, ya da diğer gezegenlerin etkileşimi, etkileri ya da ayın boşlukta olduğu zamanlar elimin altında olsun diyorsan👉-  online dan 1 adet 2018 Gökyüzü Defteri alabilirsin. Senin için 365 günü de yazdım.  :)

D-R: satın al 

İdefix: satın al 
N11.com: satın al 


Kendi haritamı merak ediyorum. Kişiye özel danışmanlık almak istiyorum diyorsan: info@aysegulkuyumcuturker.com


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova