26 Ocak Günlük Burç Yorumları Mars Yay Burcunda

Koç Burcu:
Mars'ın Yay Burcuna geçmesiyle birlikte uluslararası, hukuki, akademik, medya gibi alanlarda hareketlilik artabilir. Hayat felsefenizi ve inançlarınızı paylaşırken fanatik tavırlardan uzak durmalısınız.

Boğa Burcu:
Ortak gelirler, gelir dışı kaynaklar, miras, kredi , vergi gibi konularda daha fazla risk almak isteyebilirsiniz. Önümüzdeki 6 hafta boyunca cesaretinizi özellikle maddi konularda dikkatli kullanmanızda fayda var.

İkizler Burcu:
Ikili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili konularda Mars'ın yay burcuna geçişi ile birlikte hayatınıza hareketlilik gelebilir. Yeni bir adım atmak için gerekli cesareti bulabileceğiniz gibi; agresif tavırlardan da çekinmelisiniz.

Yengeç Burcu:
Spora başlamanın ve bunu bir rutin haline getirmenin tam zamanı. Günlük yaşantınız hareketleniyor. İş yerinizde efor ve enerji gerektiren işlere yoğunlaşabilirsiniz. 

Aslan Burcu:
Aşk, adrenalin ve cesaret! Mars'ın yay burcuna geçişi ile birlikte hoşlandığınız kişiye açılabilir yada uzun zamandır yapmak istediğiniz çılgın programları yapabilirsiniz. Önümüzdeki 6 hafta boyunca hayatın tadını çıkarmak motivasyonunuzu olacak belli.

Başak Burcu:
Evde hareketlilik artıyor. Mars'ın yay burcuna geçişi ile birlikte Önümüzdeki 6 hafta boyunca gerek evde yapılması gereken işler gerek uzaktan misafirlerle ev ve aile yaşantısı oldukça hareketli olacak.
Terazi Burcu:
Mars'ın yay burcuna geçişi ile birlikte kısa seyahatler, eğitimler, sözleşme ve anlaşmalar için daha motive ve cesur olabilirsiniz. Ancak fikirlerinizi aktarmakta fanatik tavırlardan çekinmeniz faydalı olacaktır. 

Akrep Burcu:
Önümüzdeki altı hafta boyunca para kazanmak ve harcamak için motive ve enerjik hissedebilirsiniz.  Ancak risk almak konsunda da gözü kara davranmamakta fayda var. Cesaretinizi verimli kullanın. 

Yay Burcu:
Enerjinizin ve motivasyonunuzun artacağı 6 haftalık bir süreç başlıyor. Mars'ın yay burcuna geçişi ile birlikte kendinizi göstermek , başkaları ile tanışmak konusunda daha cesur olabilirsiniz. Fanatik tavırlara dikkat.

Oğlak Burcu:
Enerjinizi kendinize yönelttiğiniz ya da kendi projeleriniz uzerine yoğunlaşacağınız bir dönem başlıyor. Mars'ın Yay burcu geçişi ile birlikte önümüzdeki altı hafta boyunca kendinize vakit ayırabilirsiniz.

Kova Burcu:
Mars'ın yay burcuna geçişi ile birlikte Önümüzdeki 6 hafta sosyal yaşantınız oldukça hareketli geçecek. Bir sivil toplum kuruluşunda görev alabilir ya da fikirlerinizi sunacağınız bir liderlik rolüne burunebilirsiniz.

Balık Burcu:
Kariyerinizle ilgili konularda daha fazla risk alma ve cesaret gösterme potansiyelinin yüksek olacağı bir döneme giriyorsunuz. Mars'ın yay burcuna geçişi ile birlikte Önümüzdeki 6 hafta oldukça hareketli geçecek.

Ayşegül'ün Notu:


Her gün ayın hangi burçta olduğu, ya da diğer gezegenlerin etkileşimi, etkileri ya da ayın boşlukta olduğu zamanlar elimin altında olsun diyorsan👉-  online dan 1 adet 2018 Gökyüzü Defteri alabilirsin. Senin için 365 günü de yazdım.  :)

D-R: satın al 

İdefix: satın al 
N11.com: satın al 


Kendi haritamı merak ediyorum. Kişiye özel danışmanlık almak istiyorum diyorsan: info@aysegulkuyumcuturker.com


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova