Ana içeriğe atla

27 Ocak Günlük Burç Yorumları


Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Kardeşleriniz duygusal iniş çıkışlara sebep olabilir. bir kısa seyahat ya da bir görüşme ile sevinebilirsiniz. Önemli bir kişinin yanınızda olduğunu görmek mutluluk verebilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Sabah arkadaşlarınızla duygusal gerginlikler yaşanabilir. Para ile ilgili bilgi akışı yoğun olabilir; alışveriş yapabilirsiniz . Tanımadığınız birinin gizlice destek olduğunu öğrenebilirsiniz. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sezgilerinizin kuvvetli olduğu bugünde kariyeriniz ile ilgili bazı duygusal gel gitler yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde arkadaşlarınızın bir araya gelerek yaptığı sürprizle sevinebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sabah saatlerini dua, meditasyon, yoga gibi ruhsal rahatlama çalışmalarına ayırmanız faydalı olacaktır. Gün ortasında kariyeriniz ile ilgili beklenmedik bir gelişme sizi şaşırtabilir.

 Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
 Maddi konular hakkında karmaşık duygular içinde olabilirsiniz. Sürpriz bir seyahat programı ya da bir haber sizi sevindirecek. Akşam fikir hocası diyebileceğiniz biri size yardım edebilir. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kariyeriniz ile ilgili eşinizin fikirleri duygusal anlamda zorlayabilir. Öğle saatlerinde kredi, bonus gibi gelir dışı kaynaklarla ilgili alacağınız beklenmedik bir haber mutlu edecek.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Kendinizi geliştirmek üzere eğitimlere katılmak isteyebilirsiniz, ancak iş yerinizden izin alamamak sizi zorlayabilir. Eşinizin sürprizi ve desteği sizi hem şaşırtacak hem de sevindirecek.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Maddi konular ile ilgili iletişimde bazı kopukluklar duygusal dalgalanmalara yol açabilir. İş yerinizde beklenmedik gelişmeler ile finansal konularda rahata ereceğinizi göreceksiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Eşinizle eviniz ya da aileniz sebebiyle duygusal gerginlikler yaşayabilirsiniz. Ancak öğleye doğru bir sürpriz ile romantik bir gün geçirebilir; birlikte günün tadını çıkarabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İş yerinizde bazı belirsizlikler sabah saatlerinde sizi rahatsız etse de öğleye doğru ailenizin bir sürprizi ile şaşıracak, sevineceksiniz. Aile büyüklerinizden birinin desteği sizi rahatlatacak. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugünü çocuklarınızla eğlenmeye, yaratıcı işlerle, özellikle yazmaya ayırabilirsiniz. İlham gücünüzün nereden geleceği belli olmaz. Beklenmedik bir kısa seyahat sizi mutlu edebilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sezgilerinize güvenin. Güne biraz melankolik başlasanız da bir para girişi sizi sevindirebilir. Maddi özgürlüğünüzün önemini bilen aileniz tarafından bu konuda destek ..