28 Ocak Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kariyeriniz ile ilgili şaşırtıcı ve beklenmedik gelişmelere hazır olun. Haftaya başlarken sıra dışı fikirlerinizle etkileyici olabilirsiniz. Beyin fırtınaları yapmak için verimli bir gün olacak.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Hayat felsefeniz, fikirlerinizi değiştiren sıra dışı bir iç görü olabilir. Aydınlanma gibi, farkındalığınızı arttıracak bir eğitim programı söz konusu olabilir. Uzak bir seyahat aniden çıkabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Gelir dışı kaynaklarla ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir. Geleceğe yönelik umut ve Hayallerinizi gerçekleştirmek için sıra dışı bir yol izleyebilirsiniz. Beklenmedik bir yatırım fırsatı çıkabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Kariyeriniz ile ilgili şaşırtıcı bir ortaklık teklifi alabilirsiniz. Eşiniz ya da ortağınızın fikirleri ile Kariyerinizde sıra dışı bir karar alabilirsiniz. Orjinal fikirlerinizle ilgi üzerinizde olacak.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İş yerinizde hukuki ya da uluslararası bir konuda beklenmedik bir gelişme yaşanabilir. Uzak seyahatler ya da eğitimde sürpriz bilgiler gelebilir. Sosyal medyada şaşırtıcı bir atak yapabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bugünde sevdiğiniz ile ortak gelirleriniz hakkında çatışmalar yaşayabilirsiniz. Beklenmedik finansal riskler almak için uygun bir gün olmayabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Evinizde gerçekleştirmek istediğiniz değişiklikler için eşinizden beklenmedik bir destek alabilirsiniz. Sırada dışı fikirler üzerine tartışmak yerine beyin fırtınası yapabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Motivasyonunuz ve enerjiniz yüksek bir gün olacak. İşiniz ve günlük rutininizde sıra dışı bir değişiklik yapmanıza vesile olacak bir eğitim, seminer, görüşme yapabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Para kazanma yolları bulmak için yaratıcılığınızı kullanın. Sıra dışı fikirlerinizle etkileyici olabilirsiniz. Kaynaklarınızı arttırmak için şaşırtıcı fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sosyal organizasyonlarda ve arkadaş çevrenizde krizler ve yapılması gereken işler için motive, cesur ve atak davranabileceğiniz bir gün. Sıra dışı fikirlerinizle etkileyici olabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Günün ilk yarısında özellikle iş ile ilgili konularda Sezgileriniz kuvvetli ve Risk almaya yatkın olacaksınız. Yaratıcılığınızı ve ilham gücünüzü kullanmak için yalnız kalmak isteyebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Hukuki, akademik ya da uluslararası bir konuda araştırma yapmak için motive olabilirsiniz. Sosyal çevrenizden birinin bir fikri ile gelirlerinizde bir sürpriz olabilir.