28 Ocak Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kariyeriniz ile ilgili şaşırtıcı ve beklenmedik gelişmelere hazır olun. Haftaya başlarken sıra dışı fikirlerinizle etkileyici olabilirsiniz. Beyin fırtınaları yapmak için verimli bir gün olacak.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Hayat felsefeniz, fikirlerinizi değiştiren sıra dışı bir iç görü olabilir. Aydınlanma gibi, farkındalığınızı arttıracak bir eğitim programı söz konusu olabilir. Uzak bir seyahat aniden çıkabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Gelir dışı kaynaklarla ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir. Geleceğe yönelik umut ve Hayallerinizi gerçekleştirmek için sıra dışı bir yol izleyebilirsiniz. Beklenmedik bir yatırım fırsatı çıkabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Kariyeriniz ile ilgili şaşırtıcı bir ortaklık teklifi alabilirsiniz. Eşiniz ya da ortağınızın fikirleri ile Kariyerinizde sıra dışı bir karar alabilirsiniz. Orjinal fikirlerinizle ilgi üzerinizde olacak.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İş yerinizde hukuki ya da uluslararası bir konuda beklenmedik bir gelişme yaşanabilir. Uzak seyahatler ya da eğitimde sürpriz bilgiler gelebilir. Sosyal medyada şaşırtıcı bir atak yapabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bugünde sevdiğiniz ile ortak gelirleriniz hakkında çatışmalar yaşayabilirsiniz. Beklenmedik finansal riskler almak için uygun bir gün olmayabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Evinizde gerçekleştirmek istediğiniz değişiklikler için eşinizden beklenmedik bir destek alabilirsiniz. Sırada dışı fikirler üzerine tartışmak yerine beyin fırtınası yapabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Motivasyonunuz ve enerjiniz yüksek bir gün olacak. İşiniz ve günlük rutininizde sıra dışı bir değişiklik yapmanıza vesile olacak bir eğitim, seminer, görüşme yapabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Para kazanma yolları bulmak için yaratıcılığınızı kullanın. Sıra dışı fikirlerinizle etkileyici olabilirsiniz. Kaynaklarınızı arttırmak için şaşırtıcı fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sosyal organizasyonlarda ve arkadaş çevrenizde krizler ve yapılması gereken işler için motive, cesur ve atak davranabileceğiniz bir gün. Sıra dışı fikirlerinizle etkileyici olabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Günün ilk yarısında özellikle iş ile ilgili konularda Sezgileriniz kuvvetli ve Risk almaya yatkın olacaksınız. Yaratıcılığınızı ve ilham gücünüzü kullanmak için yalnız kalmak isteyebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Hukuki, akademik ya da uluslararası bir konuda araştırma yapmak için motive olabilirsiniz. Sosyal çevrenizden birinin bir fikri ile gelirlerinizde bir sürpriz olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova