29 Ocak Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Ev, aile ve vatan ile ilgili kendimizi duygusal hissedeceğimiz bir güne başlıyoruz. Günün ilk yarısında kariyeriniz ile ilgili sorumluluklarınız ya da bir otorite figüru seebebi ile kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. 
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün kardeşler ve yakın akrabalarla iletişimde daha duygusal olabilirsiniz. Önemli sözleşme, yazışma vb de zorluklar yaşanabilir. Fikirlerinizi iletirken kendinizi  baskı altında hissedebilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Değerleriniz, sahip olduklarınızla ilgili daha duygusal hissedeceğiniz bir gün Başlıyor. Girişimci fikrileri projelendirmek ve yatırımlar ile ilgili engellerle karşılaşabilirsiniz. 
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Kendinizi tüm ikili ilişkilerinizde daha duygusal, daha naif hissedeceğiniz bir gün olacak. Karşınızdakiler baskıcı ya da otoriter tavırları ile engeller ortaya çıkarabilir. 
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugünü kendi kendinize rahatlamaya çalışarak geçirmek isteyebilirsiniz. Is yerinizde  bir konuda bir otorite figürünün baskisiinatlaşmamakta fayda var.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sosyal çevrenizle birlik ve bütünlük arzusunda geçireceğiniz bir gün olacak. İdealleriniz doğrultusunda ekiplere liderlik yapabilirsiniz. Çocuklar ile ilgili sorumluluklarınız zorlayabilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Kariyeriniz ile ilgili arzu ettiğiniz gelişmeleri yakalamak için özgüveninizin yüksek olacağı bir gün. Sabah saatlerinde ailevi sorumluluklar zorlasa da Finansal kaynak bulmak ve yaratıcılık konusunda oldukça verimli bir gün geçirebilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İdealleriniz doğrultusunda bir eğitim yada uzak bir seyahat size keyif verecek. İnatlaşmaların faydalı olmadığını göreceksiniz. Sanatsal yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Ailenizle ortak gelirler konusunda korumacı ve duygusal davranabilirsiniz. Kişisel gelir kaynaklarınız ile ilgili sorumluluklarınız zorlayabilir. Aileniz ve eviniz için maddi fedakarlıklar yapabilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün eşinizle birlikte romantik, duygusal ve rahat geçirmek isteyebilirsiniz. Çocuklarla ilgili konularda hem fikir olmak daha zor olabilir. Kelimelerle yaratıcılığınızı kullanmalısınız.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Ailenizin desteğiyle işleriniz ve günlük rutininiz ile ilgili kendinizi duygusal anlamda korunmalı hissedebilirsiniz. Fikirlerinizde inatlaşmak zorlayabilir. Para konusunda duygusal olabilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Çocuklarla ilgili konularda korumacı ve duygusal hissedebilirsiniz. Sosyal organizasyonlar ya da arkadaşlarınıza verdiğiniz sözler baskı yaratabilir. Fikirlerinizde sabit olmak yerine yaratıcılığınızı kullanmalısınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova