30 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün de ev, aile, anılar, geçmiş, kökler ile ilgili konular ön planda olacak. Sabah saatlerinde aile ile ortak gelirler ya da gelir dışı kaynaklar ile ilgili rahat yol alabilirsiniz. Gün içinde geçmişten gelen ilişkileriniz, bağlantılarınız, arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Duygularınızı rahatlıkla aktarabileceğiniz bugünde de kardeşler, yakın akrabalar ve komşularla vakit geçirebilirsiniz. Öğleden önce konusunda uzman birinden görüş, eğitim, seminer vb ile bir şeyler öğrenebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili geçmişten gelen bağlantılarınız iletişime geçebilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sahip olduğunuz maddi-manevi değerleri koruma iç güdüsü ile hareket edeceğiniz bir gün olacak. Daha fazla para kazanmak için ilk adımı atan olabilirsiniz. Akademik, hukuki, uluslararası seyahatler, medya vb alanlardan eski dostlarınız ortaya çıkabilir. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İkili ilişkilerde ne kadar şefkatli ve korumacı davranmaya çalışsanız da eşiniz ya da ortağınızın baskıcı tavrı zorlayıcı olabilir. Özellikle çocuklar ve eğitim ile ilgili fikirler alabileceğiniz bir sabah olacak. Gelir dışı kaynaklar ile ilgili geçmişten gelen miras/borç/kredi vb ortaya çıkabilir. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kendi iç dünyanıza dönmek isteyeceğiniz bir gün olabilir. Akşam saatlerinde Ay'ın burcunuza geçmesi ile birlikte enerjiniz artabilir. Dinlenmeye ve iç dünyanızı dinlemeye çalışın. Yarın burcunuzda gerçekleşecek Ay Tutulması ikili ilişkilerde zorlayıcı olabilir. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün sosyal organizasyonlar, ekipler, arkadaşlar ön planda olacak. Can dostlarınızla bir araya gelmek isteyebilirsiniz. Sabah saatlerinde ekiplerle bilgi alışverişinde bulunmak verimli olabilir. Eski iş yerinizden birileri ile görüşebilirsiniz. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Kariyeriniz ile ilgili konuların gündemde olacağı bir gün sizi bekliyor. Sabah saatlerinde gelirleriniz ya da harcamalar ile ilgili adımlar atılabilir. Aşırı harcamalara dikkat edin. Geçmiş flörtler vb ile karşılaşma yaşayabilirsiniz. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Ailenizle birlikte uzaklara bir seyahat planlayabilirsiniz. Kendinizi farklı kültürler, felsefeler, bakış açıları ile beslediğinizi düşünmek bile keyif verecek. Gelişiminize önem verdiğiniz bu sene için mutfak sanatları eğitimi gibi eğitimler planlayabileceğiniz bir gün.    

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Gelir dışı kaynaklar, miras, kredi, vergi, kira, ortaklarla ortak gelirler gibi konularda muhafazakar davranabilirsiniz. Gelirleriniz ile ilgili daha güçlü olma isteğiniz zorlayıcı olabilir. Gelir modeliniz ile ilgili değişiklik yapmayı aklınızdan geçirebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İkili ilişkilerde sezgilerinizin yüksek, duygularınızın yoğun olacağı bir gün sizi bekliyor. Sevdiklerinizi korumak ve kollamak isteyebilirsiniz. Eski dostlardan haberler alabilir; karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Gün boyunca iş yerinizde ve günlük işlerinizle meşgul olabilirsiniz. Bugün yeme içmeye ekstra özen göstermekte fayda var. Beklenmedik, ani kısa seyahatler söz konusu olabilir. Şaşırtıcı haberlere hazırlıklı olun.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Çocuklar, sanat, keyif, eğlence, tatil planları ile dolu bir gün olabilir. Özellikle sabah saatlerinde uzak seyahatler, eğitim planları yapabilirsiniz. Spekülatif riskler ve aşırı harcamalara dikkat edilmesi gereken bir gün olacak. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem