31 Ocak Aslan Burcunda Ay Tutulması ve Günlük Burç Yorumları

Bugün saat 16:27'de Aslan Burcunda Ay Tutulması gerçekleşecek. Genel etkilerini okumak için tıklayınız. Kendi burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın😉

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün gerçekleşecek olan ay tutulması ile Çocuklar, aşk, sevgili, romantizm, yaratıcılık, hobiler gibi konularda tamamlanmalar veya aydınlanmalar yaşayabilirsiniz. Ideallerinizin hayatın sahnesine çıkmanıza nerede engel olduğunu görebilirsiniz. Görüştüğünüz biri varsa ilan-ı aşk, çocuk sahibi olmak istiyorsanız hamilelik haberi almanız da olası.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Aslan burcunda gerçekleşecek olan ay tutulması ile iş ve özel yaşam dengenizi koruyamayabilirsiniz. Ev aile Emlak akrabalar ile ilgili gerginlikler yaşanabilir. Sahip olduğunuz değerleri gurur meselesi yapabilirsiniz. Fevri tepkilere dikkat.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)

Yakın akrabalar ve kardeşler ile ego çatışmaları yaşayabilirsiniz. Aslan burcunda gerçekleşecek olan ay tutulması ile iletişimde gururu abartarak yüksekten bakan bir tavır sergilemeniz mümkün. Eğitim kısa Seyahat sözleşme ve anlaşmalar ile ilgili bazı şeyleri finalize ederken bazılarını da artık bırakmanız gerekebilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Aslan burcunda gerçekleşecek olan ay tutulması ile gelirleriniz ve ortak Gelirler ya da gelir dışı kaynaklar arasındaki denge konusunda gerginlikler olabilir. Kazançlarınızı arttırmak ve sahip olduklarınızı kaybetmemek adına aşırı gururlu davranabilirsiniz. Maddi manevi korkularınız ile yüzleşmeniz faydalı olacaktır.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün burcunuzda gerçekleşecek olan ay tutulması 2018'in tutulmalar mevsimini başlatıyor. Kendiniz bir yanda eşiniz yandan eşiniz ortaklıklarınız ve tüm yakın ilişkilerinizi gözden geçireceğiniz bu süreçte, gurur, EGO, Şevkat, idealler, sahip olma ve var olma konularını sorgulayabilirsiniz

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Günlük yaşamda idealleriniz uğruna neleri feda ettiğinizi bugün gerçekleşecek olan Aslan burcunda ay tutulması ile sorgulayabilirsiniz. Kendi ruh sağlığınıza, kendi yaratıcılığınıza ve huzurunuza vakit ayırmanın bencillik olmadığını görebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Sosyal yaşamda var olma ve ve kendinizi göstermenin zamanı gelmiş olabilir. Yaratıcı Projelerinizi alıp sahnede parlama zamanı. Kendi keyfiniz ve hobileriniz veya çocuklar ile ilgili idealleriniz bunların önüne  mı geçiyor acaba?

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Kariyeriniz ile ilgili sahip olduklarınızla gurur duyma ve parlama zamanı. Ev ve aile yaşantınızla ilgili idealleriniz kariyerinizi önüne mı geçiyor? Aslan burcunda gerçekleşecek olan ay tutulması ile bunları sorgulayabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Akademik, uluslararası ya da  medya ile ilgili bir konuda kendini gösterme zamanı. Aslan burcunda gerçekleşecek olan ay tutulması ile uzun zamandır Beklediğiniz tezinizin finali, Uluslararası bir projenin tamamlanması söz konusu olabilir. Kaybetmekten de Kendinizi göstermekten de korkmamalısınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Ortak gelirleriniz ya da gelir dışı kaynaklarımızla ilgili Beklediğiniz bir konunun tamamlanması söz konusu olabilir. Hisse paylaşımı, miras ya da yeni bir ortaklık finansal konularında sahip olduklarınızı kaybetmemek uğruna aşırı tepkiler verebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün aslan burcunda gerçekleşecek olan ay tutulması ile ikili ilişkiler ve ortaklıklarda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Gururumuz ya da sahiplenmek istediğiniz için ilişkinizde artık size hizmet etmeyen şeyleri bırakma vakti olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sağlığımız ile ilgili ertelediğiniz şeyler önünüze çıkabilir. Aslan burcunda gerçekleşen ay tutulması ile işyerinizde Bazı konuların aydınlandığını görebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova