2 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Günlük işlerinizde ilgili detaycı, mükemmeliyetçi bir tavır sergileyebilirsiniz. Geçmişten tanıdığınız birinin vereceği fikir ile ideallerinize doğru somut bir adım atabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Çocuklarla ilgili konularda gerçekçi, araştırmacı olabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili daha önce görüştüğünüz bir projenin finansal onayı ya da yatırımcının kesinleşmesi söz konusu olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)    
Eviniz ile ilgili işlerle detaylı ve mükemmeliyetçi bir çalışma içinde olabilirsiniz. Daha önce görüştüğünüz bir ortaklığın sağlamlaşması ve medya görünümü konusunda gelişme olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sözleşme vb yapmak için uygun bir dönem olmasa da Detaylı bir araştırma yapabilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili bir çalışma ile günlük yaşantınızda somut Değişiklikler yapabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Maddi konularda detaylı çalışmalar yapmak için güzel bir gün olabilir. İkili ilişkilerde geleceğe yönelik somut adımlar ile ilgili Konuşmalar yapabilirsiniz. Bebek arzu ediyorsanız karar alabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bir gün. Evinizle ilgili yapmak istediğiniz değişiklikler için fikir alabilir ve araştırma yapabilirsiniz. Somut adımlar ile günlük yaşantınızı değiştirebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Yaratıcı projelerimizi hayata geçirmek için düşüncelerinizi toparlayabileceğiniz bir gün olacak. Anlaşma ve sözleşmelerle ilgili somut ve Kalıcı sonuçlar için adım atabilirsiniz.


Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Aile içi ilişkilerinizde iletişim önemli olacak bir gün. Evinizle ilgili gerçekleştirmeyi düşündüğünüz projelerinizde aile büyüklerinden birinin finansal desteğini alabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyeriniz ile ilgili kolay konularda detaycı ve mükemmeliyetçi hissedebilirsiniz. Sözleşmeler, anlaşmalar ya da iletişim konularında ciddi ve sağlamcı olabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Seyahat planlarınızı ve akademik çalışmalarınızı detaylandırabilirsiniz. Finansal durumunuzu gözden geçirmek ve yeni bir plan için araştırma yapmak isteyebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bir süredir görüşmediğiniz, haber alamadığınız bir arkadaşınızla görüşebilir; geleceğe yönelik Konuşmalar yapabilirsiniz. Gelirlerinizi mercek altına alabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
İkili ilişkilerde detaycılığınız karşı taraf Tarafından yanlış anlaşılabilir. Kariyerinizde daha kalıcı olabilmek için gizli kalan konuların ortaya çıkması ve konuşulması söz konusu olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

5-28 Mart Merkür Balık Burcunda Retro

2019 Astroloji Eğitim Programımız Başlıyor!

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?