4 Şubat Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Arkadaşlarla para alışverişinde zorlanacağınız bir gün olabilir. Ilişkilerinizde değerlerinizin ne olduğu ve maddi konuları değerlendireceksiniz. Sosyal bağlantılarınızın önemi ortaya çıkacak. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Ortaklı bir işte iseniz ortağınızla ilişkilerinizde problemler yaşayabilirsiniz. Konu para olunca ilişkilerin nasıl değiştiğini göreceksiniz. Yine de iş hayatında değerli olanın ilişkiler olduğunu unutmayın.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)
Işinizi geliştirmek için ihtiyacınız olan bağlantıları para ile satın alamazsınız. Fikirleriniz, eğitim ve bağlantılarınızın daha değerli olduğunu göreceksiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Eşinizle çocuklarınız ya da sevdiğiniz ile geleceğiniz ile ilgili maddi konularda anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. İlişkinizde hem özgür hem de birlikte olmayı değerlendirmelisiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Eşinizle ev ve aile konusunda maddi kararlar almakta zorlanabilirsiniz. Evinizi güzelleştirmek ya da büyütmek için daha fazla para mi yoksa ilişkinizde özgürlüğe  mi ihtiyacınız var?  

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Günlük yaşantınızda ya da iş yerinizde iletişimde zorlanabilirsiniz. Hem kendinizi geliştirmek hem de işinizi büyütmek için yakın çevrenizin ve bağlantılarınızın desteği daha önemli olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Maddi konularda risk almak ve lükse yatırım yapmak isteyebilir bir diğer yandan keyfiniz için para harcamaktan çekinebilirsiniz. Aşırı harcamalardan kaçınmalısınız. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün Aile içi ilişkilerde zorluklar yaşayabilirsiniz. Paranın ya da maddi değerlerin ilişkilerinizde yerini belirlemek sizin elinizde.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bugünde projeleriniz üzerinde çalışıp verimliliğinizi arttırabilirsiniz. Yakın çevrenizle iletişimde dikkatli olmakta fayda var. Olayları  abartmayın.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Yeni insanlarla tanışmak ve ilişki kurmak için benzer değerlere sahip olmak isteyebilirsiniz. Paranın ilişkilerinizin önüne geçmemesi için çaba gösterebilir arkadaşlarla para alışverişinde zorlanabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyeriniz ile ilgili konularda eğitim ve ilişkiler mi daha önemli karar vermekte zorlanabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek ve fikirlerinizi aktarmak için birilerine ulaşmaya çalışmanız gerekebilir. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Evde geçirmek Hayal kurmak ve Geleceğe yönelik planlar yaparak geçirmek isteyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı verimli kullanmalısınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

5-28 Mart Merkür Balık Burcunda Retro

2019 Astroloji Eğitim Programımız Başlıyor!

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?