4 Şubat Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Arkadaşlarla para alışverişinde zorlanacağınız bir gün olabilir. Ilişkilerinizde değerlerinizin ne olduğu ve maddi konuları değerlendireceksiniz. Sosyal bağlantılarınızın önemi ortaya çıkacak. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Ortaklı bir işte iseniz ortağınızla ilişkilerinizde problemler yaşayabilirsiniz. Konu para olunca ilişkilerin nasıl değiştiğini göreceksiniz. Yine de iş hayatında değerli olanın ilişkiler olduğunu unutmayın.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)
Işinizi geliştirmek için ihtiyacınız olan bağlantıları para ile satın alamazsınız. Fikirleriniz, eğitim ve bağlantılarınızın daha değerli olduğunu göreceksiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Eşinizle çocuklarınız ya da sevdiğiniz ile geleceğiniz ile ilgili maddi konularda anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. İlişkinizde hem özgür hem de birlikte olmayı değerlendirmelisiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Eşinizle ev ve aile konusunda maddi kararlar almakta zorlanabilirsiniz. Evinizi güzelleştirmek ya da büyütmek için daha fazla para mi yoksa ilişkinizde özgürlüğe  mi ihtiyacınız var?  

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Günlük yaşantınızda ya da iş yerinizde iletişimde zorlanabilirsiniz. Hem kendinizi geliştirmek hem de işinizi büyütmek için yakın çevrenizin ve bağlantılarınızın desteği daha önemli olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Maddi konularda risk almak ve lükse yatırım yapmak isteyebilir bir diğer yandan keyfiniz için para harcamaktan çekinebilirsiniz. Aşırı harcamalardan kaçınmalısınız. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün Aile içi ilişkilerde zorluklar yaşayabilirsiniz. Paranın ya da maddi değerlerin ilişkilerinizde yerini belirlemek sizin elinizde.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bugünde projeleriniz üzerinde çalışıp verimliliğinizi arttırabilirsiniz. Yakın çevrenizle iletişimde dikkatli olmakta fayda var. Olayları  abartmayın.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Yeni insanlarla tanışmak ve ilişki kurmak için benzer değerlere sahip olmak isteyebilirsiniz. Paranın ilişkilerinizin önüne geçmemesi için çaba gösterebilir arkadaşlarla para alışverişinde zorlanabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyeriniz ile ilgili konularda eğitim ve ilişkiler mi daha önemli karar vermekte zorlanabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek ve fikirlerinizi aktarmak için birilerine ulaşmaya çalışmanız gerekebilir. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Evde geçirmek Hayal kurmak ve Geleceğe yönelik planlar yaparak geçirmek isteyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı verimli kullanmalısınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem