5 Şubat Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün öğleye kadar oldukça hareketli. İşle ilgili yapmanız gereken sorumluluklar sebebi ile zorlandığınızı hissedebilirsiniz Arkadaşlar ile görüşebilirsiniz. Öğleden itibaren dengeli hissedebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İşte finansal konuları hallederek güne başlayabilirsiniz. Hukuki konular için uygun bir gün değil. Kariyerinizi ilgilendiren görüşmeler yapılabilir. Öğleden sonra keyifli toplantılar yapılabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Eşinizin desteği ile güne başlıyorsunuz. Finansal gerginlikler yaşanabilir. Seyahat, eğitim planları yapabilirsiniz. Arkadaşlarınıza karşı tepkisel olmaktan kaçının. Hobilere vakit ayırabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sabah iş ile ilgili konulara evden yapmaya başlayabilirsiniz. Eşiniz ile gerginliklere dikkat. Finansal konuları konuşarak halledebilirsiniz. Öğleye doğru iş ile ilgili şaşırtıcı olaylar olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İşiniz ile ilgili iletişimde duygusal tepkiler vermekten kaçınmalısınız. Eşiniz ile konuşmak iyi gelebilir. Seyahatlerde beklenmedik gelişmeler olabilir. Öğleden sonra sohbet keyif verecek.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sabah saatlerinde aile büyüklerinden birinin maddi konularda desteğini alabilirsiniz. Radikal riskler almaktan kaçınmalısınız. Öğleden sonra alışveriş yaparak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Önemli görüşmeler için sabahın erken saatleri uygun olacak. Aile ve eş ile ilişkilerde dengeyi bulmakta zorlandığınız bir sabah olabilir. Zihinsel yaratıcılığınız yüksek, beyin fırtınası yapılabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugünü kendinize ayırmak ve evde dinlenmek isteyebilirsiniz. Sabah saatlerinde yapılması gereken finansal işleri online yapmak akılcı olur. İş yerinde beklenmedik gelişmeler olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sosyal organizasyonlar için aldığınız sorumlulukları sabah saatlerinde halledebilirsiniz. Maddi riskler almak için uygun bir gün değil. Öğleden itibaren arkadaşlara vakit ayırmak isteyebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kariyer ilişkilerinizde denge ve uyum arayışında olacağınız bir gün sizi bekliyor. Sabah maddi konuları çözmek için bilgi alışverişi yapılabilir. Öğleden sonra nezaket ziyaretleri yapılabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kendinizi rahat ifade edebileceğiniz bugünde sabah saatlerini uluslararası ya da sosyal/medya ilişkilerine ayırmak faydalı olacaktır. Sosyal çevrenizden bir büyüğün desteğini alabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sabah erken iş ile ilgili finansal bir onayı alabilirsiniz. Arkadaşlarla para alışverişi ya da riskli işlere girmek için uygun bir gün olmayabilir. Öğleden sonra yeni bir adım atmamanız faydalı olur.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem