Koç Burcunda Yeni Ay Niyetleri ve Kolaj Çalışması

Evrenin doğal akışında enerjileri kullanarak hayallerinizi gerçekleştirmenin tam zamanı!
Yeni Ay çalışmaları bir hayal çalışması ama aslında değil; bir inanç çalışması gibi ama hiç değil; bir sihir hiç değil.. Evrenin çarkları mükemmel matematiksel uyum içinde çalışırken bazı güçlü zamanları bilmek ve kendi hayatımız için kullanmak sadece açıkta olan enerjiden faydalanmak olabilir. Ama tabii bunları kullanırken hayalleriniz de gerçek olabilir!

Yeni Ay, 28 günlük bir döngünün bitişi ve yeni bir döngünün başlangıcını sembolize eder. Gökyüzünün en parlak ışıkları Güneş ve Ay'ın bir araya gelişi  ile Yeni Ay'da girişkenlik, canlılık ve enerji ile dolup taşarız. Bu sebeple yeni bir başlangıç yapmak, yeni adımlar atmak ya da yeni bir projeye başlamak için bile Yeni Ay harika taze enerjiler içerir. Tabii ki astrolojide her konuda olduğu gibi Yeni Ay'ın da kişiye özel doğum haritasının hangi alanına düştüğü çok önemlidir. Bu alanı tespit edip Yeni Ay ile başlayan 28 günlük döngü boyunca hayatımızın hangi alanında yeni başlangıçlar yaparsak daha verimli olacağını öğrenebiliriz.

16 Nisan sabaha karşı gerçekleşecek olan Koç Burcunda Yeni Ay yılın en kuvvetli Yeni Ay'larından biri olacak. Uranüs ile kavuşumda gerçekleşecek olan Koç Burcunda Yeni Ay süprizler, beklenmedik olaylar, şaşırtıcı gelişmelere gebe. Bir yandan kendimiz ile ilgili yeni başlangıçlar, özgürlük, bağımsızlık, harekete geçme, dış görünüş, girişkenlik, cesaret gibi konular ön planda olacağı gibi Merkür'ün Yeni Ay'dan hemen önce Retro hareketini bitiriyor olması geçtiğimiz üç hafta boyunca aksayan ve başlangıç yapamadığımız işlerde adım atmak için gerekli enerji, motivasyon ve iletişim desteğini bulabileceğimizi gösteriyor.

Niyet etmenin büyüsü nedir?

Niyet etmek bir şeye ulaşmak istediğinize karar verdiğinizi kendinize ilan etmenizdir. Niyet etmenin de kuralları vardır. Mesela "Dünya barışı" için niyet etmek havada kalan bir cümledir.
Doğru zamanda doğru bir şekilde yapılan niyetin sonuçları çok güçlüdür.

Koç Burcu Yeni Ay Kolaj Çalışması:

Zodyak'ın ilk burcu olan Koç Burcunda başlangıç enerjisi çok kuvvetlidir. Bu sebeple öncelikle bu Yeni Ay döngüsünde hayatımızın hangi alanında yeniliklere adım atabileceğimizi öğrenmek için haritalarımıza bakacağız. Sonrasında niyet etmek ve niyet yazmak konusunda çalışıp bu kuvvetli Yeni Ay'ın enerjisini hayatımızda kullanmak için niyetlerimizi yazacağız. Ardından bu güçlü yenilik enerjisini önümüzdeki bir yıl boyunca hayatımızda görmek istediklerimizi kendimize hatırlatacak bir kolaj hazırlayarak, niyetlerimizi görselleştireceğiz. Kolaj çalışması için daha önceden belirlediğiniz görselleriniz var ise yanınızda getirebilirsiniz; bizde de görsel kulanmak için bazı dergiler olacaktır.

Yeni Ay'ın bu güçlü enerjisini kullanmak ve hayatımızda hangi alanlarda yeni başlangıçlar yapabileceğimizi öğrenmek için 18 Nisan saat 11:00-13:00 arası Büyükdere35'te bir araya geliyoruz.

Katılımcılara Astroloji Danışmanı Ayşegül Kuyumcu Türker'in hazırladığı "2018 Gökyüzü Defteri" hediyemiz olacaktır. Çalışmamızda sizleri de aramızda görmekten keyif duyarız. 

Çalışmamızda tüm katılımcıların kısaca haritalarına bakılacağı için katılım sınırlıdır.  Kayıt gerekmektedir. 

Katılım ücreti 120tl’dir. 

Detaylar  ve kayıt için: buyukdere35.artproject@gmail.com - 0533 735 21 48
Harita için tıklayınız

Adres

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova