18 Şubat 2020 Ayna

Gün ortasından kocaman bir merhaba🦋Nasılsın bakalım? Dünden sonra, yani Merkür retro yazısının ardından, çokça yorum geldi. 🙏🏼🐟🪐 iletişimden, teknolojik aletlere, Balık’ın fedakarlığından, rüya alemlerine bin tilki bir arada dolaşmış bini de aynı yerde dönmüş durmuş. 

Şimdi tilkilere bir yol çizelim derim. Çünkü onlar, her hikayede, sembolizimde, yaşayanın yaşananın içinde kendimizde gördüklerimizin yansıması. Yani tilkilerinize ne kadar iyi bakarsanız; o kadar kendinizi görürsünüz.  

Tilkilerinize bakmak için biraz kendinizi dinlemenizi tavsiye ediyorum. 🎧🎧🎧 10 Mart’a kadar olan dönemde bunu yapabilmek için çok güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kendinizi daha iyi anlamak, tilkilerinizi anlamlandırmak için doğum haritası danışmanlığı alabilirsiniz; Ya da ruhsal çalışmalara katılabilirsiniz. aile dizimi-regresyon vb çalışmalarla geçmişinizde dosyalardan çıkartıp çıkartıp tilkileri ortalığa salan ne var? çözmeniz gereken acaba? görebilirsiniz. Ya da dua edebilirsiniz; inanmak her insanın ihtiyacı-öyle ya da böyle kalbi hafifletiyor; neye inandığımız önemli değil. Ya da meditasyon yapabilirsiniz; an-I keşfetmek olduğu gibi kalabilmek için. Ben bu yolda @meditopiapp kullanıyorum; yol göstericiye ihtiyacımız var her konuda. Kendinizi sarıp sarmalamak için anlamak için psikolojik destek alabilirsiniz. 

Peki neden şimdi? Çünkü zihnimiz dışa olduğu kadar içe de bakmayı biliyor böyle dönemlerde. Hayaller, rüyalar hareketleniyor. Kendimize söyleyemediğimiz ve belki de düşündüğümüzün bile farkında olmadığımız, bilinç altında sakladığımız hazinemiz ortaya çıkıyor. 

Evet bir temizlik zamanı. Ama hiç hoşuma gitmeyen bir şey var “bilinç altındakiler ortaya çıkıyor” deyince sanki eyvah⚠️📛🔪🧨☠️ bize yakışmayan, yanlış birşeyleri iteklemişiz oraya tıkıştırmışız da ortaya çıkıyormuş gibi algılanıyor. 

Halbuki ne cevherler güzellikler olabilir; ne kabuller kavuşmalar orada.. Dön bak bakalım aynaya, bedeninin içini, hatta ötesini aynadan görebiliyor musun? Demek ki aynadan başka araçlara, gözden başka duyulara ihtiyacın var.. Bugün kendin için ne yaptın?

Aşkla,

Ayşegül the astrolog
#astrolojigundemi #astrolojigundem #astrolojigündemi #astrology #aysegulkuyumcuturker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova