Merkür Retro ve Mars Oğlak Burcunda

Yarın, haftaya başlarken, sabaha karşı çok sevgili Merkür geri harekete yani retroya geçecek. öncüler gelmeye başladı bile ama bundan bir sonraki postta bahsedeceğim. 

Öncesinde bugün Oğlak burcuna geçecek olan Mars’ın önümüzdeki günlerde hayatımızda nasıl bir enerji kaynağı ve motivasyon olabileceğinden bahsedelim. •Mars, nam-I diğer Ares, savaş tanrısı, Jüpiter ve Juno’nun oğlu, askerlerin ve çiftçilerin koruyucusu, barış için savaşan, Venüs’ün aşkı Mars... 

•30 Mart’a kadar Oğlak Burcunda seyahat edecek olan Mars dünyevi, hedefli ve pratik Oğlak Burcundan keyif alır. Motivasyonunu ve enerjisini kullanacağı ve yönlendireceği hedefleri ve odak noktası vardır. 

•1.5-2 yılda bir Oğlak burcunda seyahat eden Mars, planladıklarımızı uygulamaya koymak için fırsat yaratır. Mücadele, rekabet, planlama, inşa, sebat ve disiplin önümüzdeki bir buçuk ayın temaları içinde olacak ancak Merkür 10 Mart a kadar hedef şaşırtabilir. Olaylara Farklı açılardan bakabilmek ve yaratıcı olabilmek için bir fırsat da buradan gelecek. Sonuçta Merkür retro dediğimiz=>> yeniden düşünmek, yeniden planlamak, yeniden yapmak için bir araya getirmektir.. Durmak ve başka bir pencereden bakmak... 

•Mars Oğlak Burcunda seyahati sırasında Güney Ay düğümü, Jüpiter, Pluto ve Satürn ile hareket edecek. Önce pasif agresif, sonra yıkıcı ve otoriter, sonra kontrollü güç ile bu süreci tamamlayacağız. Ancak bizim alışık olduğumuz bir Mars Oğlak süreci olmadığından bünyede zorlanma yaratabilir. Oğlak burcunda bildiğimiz statü, mevkii, tutucu ya da muhafazakar sistemler, yönetim ve kurallar, disiplin ve organizasyon, ciddiyet ve otorite için savaşmak uğruna Farklı bir bakış açısı gerektirecek. 

•peki sizin hedefleriniz neler? Nerede ve nasıl sorumluluk almak istiyorsunuz? Otoritenizi nasıl kullanmak nerede otorite olmak istiyorsunuz? Yıkıcı bir komutan mısınız? Yapıcı bir komutan mısınız? Mücadelenizi nerede kurmak istiyorsunuz? Sorularını kendinize sormakta fayda var... Ateşi ile stres yaratan bir enerji yılın en yoğun alanına giriyor yine... Felaket tellallığı yapmak yerine evrene güzel enerjilerimizi gönderelim ve toprağımıza, doğamıza iyi davranalım..

Çünkü birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için aslında! 🐜🕷🐢🐟🐄🦘🦃🐑🐇🕊🌳🍀🌼 Bugünün, tüm değişime olanak sağlayan etkileşimler gibi, senin ve bütünün hayrına olmasını dilerim!

Tüm kalbimle,

Ayşegül the astrolog
#astrolojigundemi #astrolojigundem #astrolojigündemi #astrolojigündem #astroloji #astrology #astrolog #astrologer #astrolojidanismani #astrolojidanismanligi #horoscopes #zodiac #2020 #aysegulkuyumcuturker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem