Astroloji "Doğum Haritası" ya da "Natal Harita" Danışmanlığı

Devletlerin, hükümdarların, önemli kişilerin geleceklerini şekillendirecek yolda en faydalı adımı atabilmek adına yüzyıllardır kullandığı bir araçtır astroloji.

Günümüzde modern medya ve iletişim araçları ile bir çok kişiye bir anda ulaşabilen astroloji, kişinin kendi içinde yolculuğunu anlamlandırması ve hayatında çizeceği yolu şekillendirmesi için bir el kitabı oluşturmaktadır. Doğduğumuz an evren ile birebir etkileşimimiz başlar. Düşüncelerimiz, hareketlerimiz , kararlarımız ve sonuçları hep bu etkileşim ile şekillenir.


Gökyüzünde her an yeni bir an'dır. Doğduğumuz an bir daha yaşanmayacak sadece bize özel kalacaktır.


İşte gökyüzünün kişi üzerindeki iz düşümü ve her yeni gün yeni etkileşimlerin matematiksel hesaplamalar sonucu yorumlanmasına "Astroloji Danışmanlığı" diyoruz.Astroloji Danışmanlık süreci Doğum (Natal) Haritası ile başlar. Doğum haritası, kişinin sahip olduğu yetenekleri, bunları kullanamabilme potansiyeli, yeteneği sebebiyle tembelliğe kayma ihtimalleri, kadersel zorlukları tanımlar. Kişinin kendi doğum haritasının inceliklerini anlaması olumlu ve olumsuz tüm yönleri ile kendini tanımasını sağlar. Doğum haritamızın getirdiği kadersel temaları ortaya koyarken sorumluluklarımızı, karmik bağlantılarımızı da ortaya çıkarır.

*Doğum haritası, doğum yeri, tarihi ve saati ile belirlenmektedir. Doğum Haritasında saat çok önemlidir. Eğer tam doğum saati bilinmiyor ise, çok farklı sonuçlar ile karşı karşıya kalmamak için kişinin hayatındaki önemli olayların tarihleri ile çalışma yapılarak doğru saatin belirlenmesi gereklidir. Doğum Haritasının incelenmesinin ardından ilerletilmiş harita yöntemleri ile kişinin bugün geldiği nokta, bugüne kadar nasıl bir yol katettiğini incelenmektedir.

Sonrasında bugün ve yakın gelecekte (1 ay- 6 ay-1 yıl) kişiyi bekleyen potansiyel olaylar, gelişmeler aktarılır. Böylece hem şu an bulunan durum hem de yakın gelecekte nelerin beklediği detaylandırılır. Astrolojik Danışmanlık sürecinde kişinin potansiyeli, yetenekleri, ruhsal gelişim yolu, sağlık, ilişkiler, iş-kariyer gibi önemli konulara değinilir. İkili ilişkilerin (eş-çocukortak-patron..)incelenmesi de danışmanlık sürecinde yapılabilir. Danışmanlık öncesi bu kişinin de bilgilerinin gönderilmesi gereklidir.

Bebek ve Çocuk Doğum Haritası Danışmanlığı için tıklayınız.

İkili İlişkiler Danışmanlığı için tıklayınız. 

Astroloji Danışmanı ve Eğitmeni 

Ayşegül Kuyumcu Türker

Talepleriniz için: 

info@aysegulkuyumcuturker.com

0 532 785 17 35

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Ay Düğümleri Burç Değiştiriyor - İkizler Yay- Kaderin Mantığı

11 Ocak Astrolojik Gündem