EtkinliklerAyşegül Türker ve Ayça Oğuş ile Başak Dolunay'ını Karşılıyoruz!


Her Dolunay ektiğimiz tohumların ekinlerini biçmek olduğu kadar bırakma ve arınma dönemidir aslında.. Duygularımız ve egomuz; bilinç ve bilinçaltı; aydınlık ve karanlığın karşıtlığı içinde kendi dengemizi bulmaya çalışırız...

22 Şubat'ta gerçekleşecek Başak Burcu Dolunayında hayatımızın hangi alanında endişelerimiz, bilinçaltımız bizi ele veriyor ve neleri bırakmak, arınmak istiyoruz? Ayşegül Türker ile Astrolojik Haritalar üzerinden etkileri konuşacağız. 

Bu bilgiler ve Dolunay ışığında Ayça Oğuş ile Dolunay Meditasyonu ve Mandala çalışması yapacağız. Mandala Sanskritçe kökenli, Manda (enerji, öz) ve la(kap) anlamındadır. İçimizden gelen aşkın
 duyguları kağıda dökmek ve Dolunay ritüelleri ile rahatlamak üzere buluşuyoruz.

Tarih: 22 Şubat 2016

Saat: 18:00- 20:00 (Katılımcı sayısına göre saat değişikliği yapılabilir. Lütfen katılımınızı bildiriniz)

Ücret: 75TL


Katılım ve bilgi için: 
info@aysegulkuyumcuturker.com
0 532 785 17 35
Etkinlikten Bir Kare:) ***********************************

Raf'ta Astroloji Sohbetleri

Raf’ta Aşk!

12 Şubat Cuma Günü Raf’ta Aşk Konuşacağız! Erkekler Mars, Kadınlar Venüs’ten!

Aşk, ilişkiler ve romantik keyiflerimizi yönlendiren Venüs Astrolojik anlamda hayatımızda ne gibi bir öneme sahip? Kendi haritalarımızda hangi alanlarda keyif ve yaratıcı gücü ifade ediyor? Aşk, para ve insan ilişkilerinde ne gibi yollar açıyor? Hangi kalıplarla hareket ediyoruz? Haritamızdaki Venüs’ü en verimli şekilde nasıl kullanabiliriz? Üzerine konuşacağız.

Sohbetimize katılım için doğum bilgilerinizi önceden göndermeniz gerekmektedir. Doğum haritanızda Venüs’ün konumu, astrolojik etkileri ve mandala ile şifalandırma meditasyonu yapılacaktır.

Seminer Hakkında:

Tarih : 12 Şubat 2016

Saat: 10:30-12:30 Venüs ve Astroloji “Ayşegül Kuyumcu Türker”

          12:30-14:30 Venüs Mandala Meditasyonu “Ayça Oğuş”

Yer: Raf’ta Lezzetler - Tuncay Artun Caddesi No 43/a Reşitpaşa, Sarıyer İstanbul

Ücret: 100TL

*Seminer’de çay, kahve, atıştırmalık servisi yapılacaktır.


https://www.facebook.com/events/948100128602157/


Etkinlikten Bir Kare:)


*********************************************************************************************

Hümanist Sohbetler ile 2016
Order tickets via Eventbrite:
http://www.eventbrite.com/e/humanist-sohbetler-2016-yl-astrolojik-olarak-nasl-bir-yl-olacak-tickets-19775509080?aff=efbevent

Aralık ayı Hümanist Sohbetler Toplantımızda kendisi de bizler gibi bir kadın girişimci olan Ayşegül Kuyumcu Türker konuşmacımız. Astroloji danışmanlığı yapan ve eğitimler veren Türker aynı zamanda Akşam Gazetesi'nin astroloji köşesini yazıyor.


“2016 Yılına Genel Bakış” seminerinde yıl boyunca gökyüzünde gerçekleşecek değişimlerin iş hayatımıza etkisini ele alarak kendimize bir yol haritası çıkaracağız. Satürn- Neptün Karesi, Güneş-Ay Tutulmaları, Şans Gezegeni Jüpiter’in seyri ve Retro Takvimi ile farkındalık yaratarak yıl boyunca yürüyeceğiniz yolu aydınlatacağız.
2016 yılı Astrolojik olarak nasıl bir yıl olacak? Katılımcıların Astrolojik haritaları üzerinden incelemeleri yapacağız. 


Not: Katılımcıların haritalarının çıkarılması için kayıt yaptırdıktan sonra Doğum Tarihi, Saat ve Yerini menekse@humanistkitap.com adresine iletmeleri gereklidir.


Tarih: 23 Aralık 2015

Saat: 18:30-21:00

Yer: Okalip Toplantı Hizmetleri Barbaros Bulvarı Beşiktaş- İstanbul


*********************************************************************************

İzmir'de 2016'yı Karşılıyoruz!
Yeni bir yıla başlarken hedeflerimizi, niyetlerimizi, isteklerimizi ve dileklerimizi ortaya koyarız. Yıl boyunca değişen günlük koşullar içinde bazen fırsatları yakalayabilir bazen savrulduğumuzu hissederiz. İşte bu fırsatları somut adımlara, savrulmaları akışta geçen günlere dönüştürmek için bizim dışımızda olup bitenin farkında olmalıyız. 


“2016 Yılına Genel Bakış” seminerinde yıl boyunca gökyüzünde gerçekleşecek değişimlerin hayatımıza etkisini ele alarak kendimize bir yol haritası çıkaracağız. Satürn- Neptün Karesi, Güneş-Ay Tutulmaları, Şans Gezegeni Jüpiter’in seyri ve Retro Takvimi ile farkındalık yaratarak yıl boyunca yürüyeceğiniz yolu aydınlatacağız.


2016 yılı Astrolojik olarak nasıl bir yıl olacak? Katılımcıların Astrolojik haritaları üzerinden incelemeleri yapacağız. 

Yeni yılda hangi burçlar hangi alanlarda daha şanslı ve gelişine açık olacak? 

Hangi dönemlerde yeni adımlar atmak daha faydalı? 

Hangi dönemler düşük enerjili ve olumsuz etkilere daha açık? 

Güneş ve Ay Tutulmaları 2016'da Nasıl Etkileyecek? 

Dolunay ve Yeni Ay Dönemlerinde Ne Yapmalı?

Eğitmen: Ayşegül Kuyumcu Türker


https://www.facebook.com/events/1497493437220237/Tarih: 18 Aralık 2015
Saat: 13:00 - 15:00
Yer: Başak Arbak Yaşam Merkezi / Bostanlı
Ücret: 100 TL

Not: Kontenjanımız sınırlıdır. Lütfen kayıt yaptırınız.
0 533 455 20 14 ve 0 543 775 24 16
* Katılımcıların haritalarının çıkarılması için Doğum Tarihi, Saat ve Yeri ile önceden kayıt yaptırması gereklidir.Etkinlikten Bir Kare:)