Etkinlikler
*******************************************************


Astrolog Ayşegül Türker ve Lidia ile Yeni Ay Aktivasyonu


24 Haziran 2017 Alaçatı- İzmir 14:30 Lidia Farkindalik Evi & Işık Bahçesi


Her Yeniay ile yeni tohumlar atar, hayatımızda yeni başlangıçlar yapma enerjisi ile dolarız. Bu enerjiyi doğru kullanarak yeni başlangıçları fırsata çevirebiliriz. Yengeç Burcunda gerçekleşen Yeni Ay, köklerimizle, duygularla, ailemiz, sevdiklerimiz, toprağımız, evimiz, vatanımızla ilgili konularda koruma, kollama, şefkat, besleme iç güdülerimizin ortaya çıktığı dönemdir. İç huzurun, manevi değerlerin, gelenekselliğin ön plana çıktığı bu dönemde kararlılıkla hedefler koyup ilerlemek mümkün olabilir. 
Özellikle evlenme, ev sahibi olma, toprak alım satım ve çocuk sahibi olma ile ilgili kararlar bu dönemde vücut bulur. Daha iç güdüsel hareket ederiz. 
Kendi köklerimizle barışmak, temizlenmek, yeni başlangıçlar yapmak için bu Yeni Ay'da bir araya geliyoruz.

Yeni Ay'ın genel enerjisi, bireysel haritalara olan etkisi ile ilgili bilgi almak; bu yeni enerjiyi meditasyon ile aktive etmek isteyenler ile 24 Haziran Cumartesi günü saat 14.30'da Lidia Farkındalık Evi'nde bekliyoruz.


Astroloji Danışmanı Ayşegül Kuyumcu Türker ile:
~Yengeç Yeni Ay'ı Nedir?
~Genel Etkiler
~Yeni Ay ve Burçlara Etkisi
~Bireysel Haritalara Etkisi
~Yengeç Yeni Ay'ı in Niyet Etme

Regresyon Terapisti Lidia Selin Keskiner Mamacı ile:
~Yengeç Yeni Ay'ı Niyetleri aktive etme meditasyonu

✍👉Katılım için: Doğum haritalarını çıkarabilmek için doğum yeri, doğum tarihi ve saati bilgilerinizi 05327851735 iletmeniz veya katılım kayıt için 05066891300 dan Lidia'ya ulaşmanız yeterli olacaktır.

📌 Çalışma ücretlidir katılım belirtmeden önce lütfen bilgi alınız.Teşekkür ederiz💕

🙎🏻Ayşegül Kuyumcu Türker Kimdir?

1981 yılında İzmir'de dünyaya gelen Ayşegül Kuyumcu Türker, Özel İzmir Amerikan Lisesi ve ODTÜ Kimya Bölümü mezunudur. 2004-2013 yılları arasında uluslararası firmalarda satış, pazarlama ve müşteri yönetimi alanlarında yöneticilik yapmıştır. Zeynep Süzmen Şen ile başladığı Modern Astroloji ve İleri Seviye Astroloji Eğitimlerini başarı ile tamamlamıştır. 2012’den bu yana profesyonel danışman ve eğitmen olarak çalışan Türker, AstroArt Okulunda Astro Psikoloji eğitimleri; Benjamin Dykes ile Öngörü Yöntemleri seminerlerini tamamlamıştır. 2014'ten bu yana Temel ve İleri Seviye Astroloji ile Astropratik Eğitimleri vermektedir.

*******************************


Ayşegül Türker ve Ayça Oğuş ile Başak Dolunay'ını Karşılıyoruz!


Her Dolunay ektiğimiz tohumların ekinlerini biçmek olduğu kadar bırakma ve arınma dönemidir aslında.. Duygularımız ve egomuz; bilinç ve bilinçaltı; aydınlık ve karanlığın karşıtlığı içinde kendi dengemizi bulmaya çalışırız...

22 Şubat'ta gerçekleşecek Başak Burcu Dolunayında hayatımızın hangi alanında endişelerimiz, bilinçaltımız bizi ele veriyor ve neleri bırakmak, arınmak istiyoruz? Ayşegül Türker ile Astrolojik Haritalar üzerinden etkileri konuşacağız. 

Bu bilgiler ve Dolunay ışığında Ayça Oğuş ile Dolunay Meditasyonu ve Mandala çalışması yapacağız. Mandala Sanskritçe kökenli, Manda (enerji, öz) ve la(kap) anlamındadır. İçimizden gelen aşkın
 duyguları kağıda dökmek ve Dolunay ritüelleri ile rahatlamak üzere buluşuyoruz.

Tarih: 22 Şubat 2016

Saat: 18:00- 20:00 (Katılımcı sayısına göre saat değişikliği yapılabilir. Lütfen katılımınızı bildiriniz)

Ücret: 75TL


Katılım ve bilgi için: 
info@aysegulkuyumcuturker.com
0 532 785 17 35
Etkinlikten Bir Kare:) ***********************************

Raf'ta Astroloji Sohbetleri

Raf’ta Aşk!

12 Şubat Cuma Günü Raf’ta Aşk Konuşacağız! Erkekler Mars, Kadınlar Venüs’ten!

Aşk, ilişkiler ve romantik keyiflerimizi yönlendiren Venüs Astrolojik anlamda hayatımızda ne gibi bir öneme sahip? Kendi haritalarımızda hangi alanlarda keyif ve yaratıcı gücü ifade ediyor? Aşk, para ve insan ilişkilerinde ne gibi yollar açıyor? Hangi kalıplarla hareket ediyoruz? Haritamızdaki Venüs’ü en verimli şekilde nasıl kullanabiliriz? Üzerine konuşacağız.

Sohbetimize katılım için doğum bilgilerinizi önceden göndermeniz gerekmektedir. Doğum haritanızda Venüs’ün konumu, astrolojik etkileri ve mandala ile şifalandırma meditasyonu yapılacaktır.

Seminer Hakkında:

Tarih : 12 Şubat 2016

Saat: 10:30-12:30 Venüs ve Astroloji “Ayşegül Kuyumcu Türker”

          12:30-14:30 Venüs Mandala Meditasyonu “Ayça Oğuş”

Yer: Raf’ta Lezzetler - Tuncay Artun Caddesi No 43/a Reşitpaşa, Sarıyer İstanbul

Ücret: 100TL

*Seminer’de çay, kahve, atıştırmalık servisi yapılacaktır.


https://www.facebook.com/events/948100128602157/


Etkinlikten Bir Kare:)


*********************************************************************************************

Hümanist Sohbetler ile 2016
Order tickets via Eventbrite:
http://www.eventbrite.com/e/humanist-sohbetler-2016-yl-astrolojik-olarak-nasl-bir-yl-olacak-tickets-19775509080?aff=efbevent

Aralık ayı Hümanist Sohbetler Toplantımızda kendisi de bizler gibi bir kadın girişimci olan Ayşegül Kuyumcu Türker konuşmacımız. Astroloji danışmanlığı yapan ve eğitimler veren Türker aynı zamanda Akşam Gazetesi'nin astroloji köşesini yazıyor.


“2016 Yılına Genel Bakış” seminerinde yıl boyunca gökyüzünde gerçekleşecek değişimlerin iş hayatımıza etkisini ele alarak kendimize bir yol haritası çıkaracağız. Satürn- Neptün Karesi, Güneş-Ay Tutulmaları, Şans Gezegeni Jüpiter’in seyri ve Retro Takvimi ile farkındalık yaratarak yıl boyunca yürüyeceğiniz yolu aydınlatacağız.
2016 yılı Astrolojik olarak nasıl bir yıl olacak? Katılımcıların Astrolojik haritaları üzerinden incelemeleri yapacağız. 


Not: Katılımcıların haritalarının çıkarılması için kayıt yaptırdıktan sonra Doğum Tarihi, Saat ve Yerini menekse@humanistkitap.com adresine iletmeleri gereklidir.


Tarih: 23 Aralık 2015

Saat: 18:30-21:00

Yer: Okalip Toplantı Hizmetleri Barbaros Bulvarı Beşiktaş- İstanbul


*********************************************************************************

İzmir'de 2016'yı Karşılıyoruz!
Yeni bir yıla başlarken hedeflerimizi, niyetlerimizi, isteklerimizi ve dileklerimizi ortaya koyarız. Yıl boyunca değişen günlük koşullar içinde bazen fırsatları yakalayabilir bazen savrulduğumuzu hissederiz. İşte bu fırsatları somut adımlara, savrulmaları akışta geçen günlere dönüştürmek için bizim dışımızda olup bitenin farkında olmalıyız. 


“2016 Yılına Genel Bakış” seminerinde yıl boyunca gökyüzünde gerçekleşecek değişimlerin hayatımıza etkisini ele alarak kendimize bir yol haritası çıkaracağız. Satürn- Neptün Karesi, Güneş-Ay Tutulmaları, Şans Gezegeni Jüpiter’in seyri ve Retro Takvimi ile farkındalık yaratarak yıl boyunca yürüyeceğiniz yolu aydınlatacağız.


2016 yılı Astrolojik olarak nasıl bir yıl olacak? Katılımcıların Astrolojik haritaları üzerinden incelemeleri yapacağız. 

Yeni yılda hangi burçlar hangi alanlarda daha şanslı ve gelişine açık olacak? 

Hangi dönemlerde yeni adımlar atmak daha faydalı? 

Hangi dönemler düşük enerjili ve olumsuz etkilere daha açık? 

Güneş ve Ay Tutulmaları 2016'da Nasıl Etkileyecek? 

Dolunay ve Yeni Ay Dönemlerinde Ne Yapmalı?

Eğitmen: Ayşegül Kuyumcu Türker


https://www.facebook.com/events/1497493437220237/Tarih: 18 Aralık 2015
Saat: 13:00 - 15:00
Yer: Başak Arbak Yaşam Merkezi / Bostanlı
Ücret: 100 TL

Not: Kontenjanımız sınırlıdır. Lütfen kayıt yaptırınız.
0 533 455 20 14 ve 0 543 775 24 16
* Katılımcıların haritalarının çıkarılması için Doğum Tarihi, Saat ve Yeri ile önceden kayıt yaptırması gereklidir.Etkinlikten Bir Kare:)


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Ay Düğümleri Burç Değiştiriyor - İkizler Yay- Kaderin Mantığı

11 Ocak Astrolojik Gündem